МП Славута

Виробництво і продаж пиломатеріалів

Брус

Ціна договірна

Дошка

Ціна договірна

Рейка

Ціна договірна

інша продукція

Ціна договірна

Про нас

МП Славута

МП Славута знаходиться на Рахівщині, Закарпатська область, Україна. Підприємство почало займатися лісопиленням в 2014 році. В чому досягнуло великий успіхів. На підприємстві встановлено сучасне обладнання, на якому працюють висококваліфіковані верстатники. За рахунок чого досягається висока якість виготовленої продукції. Ми пропонуємо пиломатеріали шпилькових порід різних розмірів високої якості. Як на експорт, так і на внутрішній ринок. Ми виготовляємо високоякісні пиломатеріали шпилькових порід (смерека) різних видів розпилювання (радіальний, багнебальний та інші)

Виробництво і продаж пиломатеріалів

Ось уже 5 років ми успішно постачаємо та реалізуємо будівельні пиломатеріали самих різних видів. За цей час, нам вдалося створити по-справжньому налагоджену схему роботи. Так, щоб виключити найменші неполадки на будь-якому етапі від вашого дзвінка для оформлення замовлення до того моменту, коли ви розписуєтесь в накладній за отримання доставлених нами товарів.

І ось тепер «МП Славута» добре відомі на ринку дерев’яних будівельних матеріалів. Наші численні клієнти, як великі компанії, так і невеликі організації і навіть приватні особи в один голос стверджують, що працювати з нами – одне задоволення! Ми завжди здійснюємо своєчасну доставку пиломатеріалів, уважно стежимо за якістю реалізованої продукції і надаємо вигідні спеціальні пропозиції. А ще, у нас можна замовити якісні пиломатеріали в будь-який час року, не залежно від сезону і в будь-яку точку України та Європи.

Але все, що перераховано вище – це просто відгуки та рекомендації наших клієнтів. А ось, що ми готові запропонувати тим, хто тільки планує з нами працювати.

Добре продумана система логістики і розвинена мережа
Наш основний офіс і склад мають дуже зручне розташування. Вам не доведеться витрачати багато часу на пошуки нашого місце знаходження. До нас можна добратися навіть громадським транспортом, не кажучи вже про власне авто. Крім того, уклавши з нами договір, ви легко зможете відразу придбати необхідні Вам будівельні матеріали прямо зі складу! Це дуже зручно, адже так Ви зможете перевірити якість товару особисто!

Можливість оперативного виробництва пиломатеріалів «під замовлення»
Вибираючи нашу фірму в якості постачальника пиломатеріалів, Ви отримуєте унікальну можливість купувати необхідні матеріали «під замовлення». Наявність власного виробництва та сучасне обладнання дозволяє в разі потреби оперативно поповнювати пропонований асортимент або навіть здійснювати виготовлення необхідної Вам продукції.

Вигідні умови
Ми дуже цінуємо кожного нашого клієнта. Саме тому у нас завжди є цікаві пропозиції для постійних клієнтів і оптових закупівельників. Працювати з нами – вигідно!

Впевненість і якість
І, нарешті, ми пропонуємо тільки якісну продукцію, зручний сервіс і гнучку цінову політику. А це означає, що вибираючи нашу компанію, Ви вибираєте впевненість і стабільність, вигідні умови і комфортний сервіс!

Наші пиломатеріали

Компанія випускає велику номенклатурну лінію лісопродукції з екологічно чистої деревини власної заготівлі. Наші лісозаготівельні комплекси розташовуються в екологічно чистому районі України Закарпатті, в місцях вирубки кращого ділового пиловочника. Виробничі цехи обладнані високотехнологічними сучасними верстатами, що дозволяють виготовляти якісну продукцію при мінімальному відсотку відходів.

Про нас

Як ми працюємо?

Заготівля лісу

Наша компанія займається масштабної заготівлею ділового лісу на своїх ділянках в Закарпатській області. Деревина хвойних порід, таких як сосна і бук, є найкращим сировиною для будівельних робіт, має оптимальні експлуатаційні характеристики і високий рівень екологічності. Ми відбираємо тільки якісний пиловник і транспортуємо його на місце переробки.

Виробництво пиломатеріалів

Наші виробничі потужності здатні цілий рік випускати будь-які обсяги якісної лісопильної продукції. Розпилювальні цехи, обладнані сучасними деревообробними верстатами, дозволяють виготовляти широку лінійку пиломатеріалів з високим рівнем рентабельності. МП Славута має великий запас готових виробів на складі, а також готова виконати індивідуальне замовлення на спеціальних умовах.

Продаж готової продукції

Основний профіль діяльності нашої компанії полягає в комплексному постачанні пиломатеріалів будівельним і промисловим організаціям. Ми можемо запропонувати спеціальні ціни, дешевше, ніж у конкуруючих фірм. Наше підприємство є надійним партнером для багатьох регіональних компаній і провідним продавцем будівельних матеріалів власного виробництва.

+38 097 182 52 02
+38 067 915 94 45
+420 603 828 308

Україна, Закарпатська обл., Рахівський р-н Великий Бичків,
вул. Польова, 14

info@slavutawood.com

forest_produkt@seznam.cz

ukUK
Прокрутити вгору